Ev Temizliği

Kuruluşumuz uzun yıllardır Bursa da Temizlik sektöründeki tecrübesiyle ve özel kalitesi ile merkezi Bursa da bulunan Meteor Temizlik Şirketi hizmetleri günümüzde çeşitli görevlerde deneyimli ve profosyonel kadrosu ile ülkemizin seçkin kuruluşlarına eğitimli personellerle birlikte kaliteli ve zamanında Temizlik hizmetleri vermeyi hedeflemektedir.

Bursa Meteor Temizlik 0 224 226 00 65

 

Temizlik hakkında kısa bilgiler ve tavsiyeler 
İnsanoğlunun varoluşundan bugüne kadar temizlik hep vardı ve yarında var olacak. Teknolojinin gelişmesine paralel bir gelişme kaydeden temizlik artık günümüzde çok daha fazla önem kazanmaktadır. Her geçen gün kirlenen dünyamızda yeni yeni hastalıklar türemektedir. Bilim ve tıpta tüm bu gelişmelere kayıtsız kalmayıp zamana karşı verilen bu savaşta bireyden başlayıp tüm toplumları ilgilendiren temel konu temizlik tir.
Temizlik  Hayati önem taşıdığı bütün mekânlarda; yüzey, materyal ve kişisel hijyenin temin edilebilmesi için gerekli olan özel ürünler ve ekipmanlarla oluşan bir sistemdir.
Tam bir temizlik, pek nadir sağlanabilmektedir. Elimizin değdiği her şey de bir miktar kirlilik mutlaka vardır, fakat zararlı olmayabilir.Ev Temizlikçisi, Kirlilik dört genel kategoride sınıflandırılabilir.
  • Zerrecikler: toz, kırpıntı, lif, vs.
  • Kimyasal: gaz, sıvı, yağlı film, vs.
  • Biyolojik: bakteri, virüs, mantar, sporlar, vs.
  • Enerji veya durum değişiklikleri: ışık filmi kirletir, manyetik alanlar demir veya nikeli kirletir, radyasyon canlı hücreleri ve plastiği etkiler, ısı bozar, vs.
İşyerleri fazla sayıda kişilerin bir arada bulunduğu mekanlar olması nedeniyle enfeksiyon riski ile en fazla karşılaşılan mekanlardır. Günümüzde enfeksiyonlar; görülme görülme sıklığı, şiddeti, neden olduğu maddi ve yaşamsal kayıplar açısından büyük sorunlar oluşturmaya devam etmektedir. Bu itibarla enfeksiyonların ortaya çıkmasını engelleyecek yegane yol bu mekanlarda hijyen probleminin tam anlamıyla çözümlenmesidir. 

Hijyenin İlk amacı; İşyeri Ev gibi mekanlarda enfeksiyon riskinin minimuma indirmektir.

Böylece personel ve ziyaretçiler korunduğu gibi daha sağlıklı ve daha güvenli bir çalışma ortamı sağlanmış olur. Önemli olan diğer bir husus ise; enfeksiyon riskine karşı kullanılan ürünlerin; uygulandığı birimlerde yıpranmayı önlemsi ve kullanıcılar için non-toksit olması gerekliliğidir.

  Bu noktada Bursa Meteor Temizlik size bu konuda hizmet ve danışmanlık vermeye hazırdır.  

Bursa Meteor Temizlik 0 224 226 00 65 Gsm : 0534 473 52 93

Altınparmak mah. şirin sokak.no: 5  Osmangazi/ BursaTel : 0 224 226 00 65 Fax: 0 224 226 00 65 Gsm : 0534 473 52 93

Tasarım :Ahmet GEDİK 2013